Toeristische attracties

Lekker wandelen:
Nationaal Park Drents-Friese Wold www.np-drentsfriesewold.nl
Slotplaats Bakkeveen wandeling en theehuis www.slotplaats.nl
Natuurgebied Bakkeveen (mooie heidevelden) www.staatsbosbeheer.nl
Appelscha en omgeving www.appelscha.nl
Vogels kijken in het Fochteloërveen www.natuurmonumenten.nl
Voormalig kamp Westerbork www.kampwesterborg.nl
Museumdorp Orvelte www.orvelte.net
Het leuke plaatsje Diever www.diever.nl
Fijne dagtochtjes:
Fietsen langs Hunebedden www.hunebedden.nl
Aldfaers Erf openluchtmuseum www.aldfaerserf.nl
De Menkemaborg in Noord Groningen www.menkemaborg.nl
De Fraeylemaborg in Groningen www.fraeylemaborg.nl
Schaapskudde Huenderveld met Cathrinus de herder en zijn twee Kelpies www.drentslandschap.nl
Met de boot door Giethoorn (hond kan gewoon mee) www.giethoorn.com
Leuke musea en cultuur:
Gevangenis museum Veenhuizen www.gevangenismuseum.nl
Drents Museum te Assen (en binnenstad) www.drentsmuseum.nl
Gereedschapmuseum de Old Ark Makkinga www.makkinga.nl
Museum de Koloniehof (over de veenkoloniën) www.dekoloniehof.nl
Museum voor realistische kunst Møhlmann www.museummohlmann.nl
Museum en beeldentuin ‘de Buitenplaats’ te Eelde www.debuitenplaats.nl
Planetarium van Eise Eisinga te Franeker uit 1774 www.planetarium-friesland.nl
Jopie Huisman Museum in Workum www.jopiehuismanmuseum.nl
Museum Belvedère te Heerenveen www.museumbelvedere.nl
Fries Museum Leeuwarden www.friesmuseum.nl
Ceramiek Museum Princessehof Leeuwarden www.princessehof.nl
Ir Wouda stoomgemaal te Lemmer houdt Friesland droog www.woudagemaal.nl
Voor kinderen:
Appelscha Heksenmuseum (leuk voor kinderen) www.heksehoeve.nl
Natuurzwembad Appelscha www.appelscha.nl
Dundelle (doolhofpark, zwembad en midget golf) www.dundelle.nl
Speelpark Duinen Zathe www.duinenzathe.nl
Noorder Dierenpark Emmen www.noorderdierenpark.nl
Sport en ontspanning
Golf (fraaie nieuwe 9 holes baan) www.hildenbergresort.nl
Subtropisch zwemparadijs de Welle Drachten www.dewelle.nl
Swingend Groningen Stad winkelen, stappen, uitgaan www.groningen.nl
ATB routes en mogelijkheden Appelscha www.appelscha.nl
Van boomtop naar boomtop klimmen www.dejongensvanoutdoor.nl
Fietsverhuur:
Hulzinga Tweewielers Elsloo (brengt en haalt aan huis) www.hulzingatweewielers.nl
Rikus Kramer Appelscha www.fietsservice.nl

Heel veel informatie over de omgeving van Easterwood Vakantiewoningen is te vinden op de site www.appelscha.nl/touristinfo

Fotogalerij toeristische attracties